Par mumsPar mums
Lūžņu pieņemšanaLūžņu pieņemšana
Pieņemšanas punktiPieņemšanas punkti
PakalpojumiPakalpojumi
CenasCenas
LVLV
RURU

SIA Metko dibināts 1996. gada 11. jūlijā, un jau vairāk kā 20 gadus veiksmīgi darbojas metāllūžņu iepirkšanas un pārstrādes jomā.

Uzņēmums dinamiski attīstās, nostiprinot savas pozīcijas Latvijā. Šobrīd sekmīgi strādā mūsu uzpirkšanas punkti Ventspilī, Dundagā, Kuldīgā un Ugālē.

Uzņēmuma pamatdarbības veids ir melno un krāsaino metāllūžņu iepirkšana no fiziskām un juridiskām personām.

Mēs piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu - operatīvu metāllūžņu savākšanu un izvešanu, bezmaksas piekabju nomu (līdz divām stundām), dažādu metāla objektu un kuģu demontāžu, nolietoto transportlīdzekļu nodošanu un noņemšanu no uzskaites CSDD, metāllūžņu pieņemšanu, nosvēršanu, radiācijas pārbaudīšanu, operatīvu dokumentu noformēšanu un ātru bankas pārskaitījumu.

Uzņēmuma vērtība ir mūsu darbinieki – godīgi cilvēki ar lielu atbildības sajūtu; speciāli apmācīts personāls, kurš veic savu darbu kvalitatīvi, iekļaujoties noteiktajos termiņos.

Uzņēmuma mērķis ir kļūt par labāko sabiedroto mūsu klientiem. Tādēļ mēs individuāli pieejam katram klientam, piemeklējot vislabāko risinājumu un piedāvājot augstākas cenas. Mēs strādājam, lai sniegtu klientam gandarījumu par sadarbību ar mums, lai tas atkal un atkal izvelētos SIA Metko pakalpojumus.

Uzņēmuma rekvizīti:

Uzņēmuma nosaukums: SIA “Tolmets Kurzeme”

Reģistrācijas Nr.: LV42103080055

Juridiskā adrese: Kapsēdes iela 2D, Liepāja, LV-3414

Bankas rekvizīti: A/S Swedbank, HABALV22, LV41HABA0551050972585

Atļauja B kategorijas piesārņojošai darbībai Nr. VE 14IB 0020, izsniegta 2014. gada 26. maija un derīga beztermiņa.

Licence Nr. KU21ME0002 melno un krāsaino metālu atgriezumu un lūžņu iepirkšanai, izsniegta 2021. gada 18. jūnija (beztermiņa).

Web izstrāde: SoftIB, 2012